Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 16:18
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 апреля 2023, 11:04

Майже 2,5 тис випадків домашнього насильства припинили поліцейські Житомирщини з початку року

У найбільш складних ситуаціях домашнім кривдникам виносились термінові забороні приписи наближатись до своїх жертв. Таких офіційних застережень було складено 846.

Як свідчить практика, найчастіше насильство у родинах вчиняється після зловживання дорослими алкоголем. У стані сп’яніння громадяни провокують конфлікти та здатні на агресію по відношенню навіть до малолітніх дітей.

- Маємо констатувати, що адміністративні заходи далеко не завжди мають належний вплив на порушників. Якщо кривдник не змінює свого ставлення до членів родини, поліцейські розпочинають кримінальні провадження і реагують уже у рамках, наданих кримінальним законодавством, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

З початку 2023 поліцейські області уже розпочали 12 таких проваджень і в усіх випадках домашнім дебоширам оголошені підозри. Окремі обвинувачення уже передані на розгляд судів.

Нагадаємо, у березні коростишівські поліцейські завершили розслідування домашнього насильства у Харитонівській громаді.

А у лютому Хорошівські поліцейські завершили розслідування домашнього насильства у Пулинській громаді.
Погода, Новости, загрузка...