Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 19:34
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 апреля 2023, 12:04

У Житомирі затримали племінника, який вбив власну тітку

Уранці 22 квітня на спецлінію «102» зателефонував чоловік і повідомив, що він щойно завдав ножових поранень своїй тітці. Поліцейські, які прибули за вказаною адресою, застали молодика на місці події – в одній з кімнат квартири, а в іншій – виявили тіло 65-річної жінки.

Її смерть констатували медики екстреної допомоги, які також прибули до оселі. Попередньо, жінка отримала ножові поранення, що призвели до ушкодження внутрішніх органів та масивної крововтрати.

Під час з’ясування усіх обставин та причин цієї фатальної події, патрульні УПП та поліцейські Житомирського райуправління встановили, що у квартирі проживає 37-річний заявник разом з батьками та тіткою. При чому остання хворіла, тому більшість часу проводила, відпочиваючи у ліжку.

Того дня батьки поїхали за місто у справах, а у чоловіка виник ситуативний конфлікт із тіткою. За словами підозрюваного, вона зробила йому зауваження щодо його нетверезого стану, що викликало його обурення та спровокувало агресію.

Нині за цим фактом поліцейські проводять розслідування за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідчі затримали чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури чоловікові уже повідомили про підозру.

Згідно з чинним законодавством умисне вбивство карається позбавленням волі на строк від 7до 15 років.
Погода, Новости, загрузка...