Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 13:25
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 мая 2023, 14:27

Коростишівські поліцейські вилучили понад півкіло наркотиків з приватного домоволодіння

9 травня правоохоронці відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського райуправління та Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН в області провели санкціонований обшук за місцем проживання 54–річного жителя Харитонівської громади.

Раніше поліцейські отримали інформацію про ймовірні незаконні оборудки чоловіка із забороненими речовинами.

Як виявилося, в оселі чоловік зберігав пакунки з подрібненою рослинною масою, вочевидь, коноплею. Побачивши поліцейських, він миттю розсипав усе зілля у подвір’ї, намагаючись таким чином уникнути відповідальності. Втім, працівники слідчо-оперативної групи задокументували всі обставини та вилучили рослинну масу. Нині її направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Чоловік пояснив, що наркотик зберігав для власного вжитку.

Досудове розслідування проводиться за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
Погода, Новости, загрузка...