Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 07:24
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 мая 2023, 12:29

На Житомирщині до 12 років ув’язнення засуджено розвідника батальйону бойовиків «днр» «спарта»

Псевдоєфрейтора розвідбатальйону «Спарта» засуджено до 12 років позбавлення волі за участь у збройних формуваннях терористичної організації «ДНР»

За підтримання обвинувачення прокурорами Житомирської обласної прокуратури жителя Донеччини засуджено за участь у терористичній організації та не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
Йому призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурори довели, що житель Донецької області, 1991 року народження, у 2014 році вступив до незаконного збройного формування – окремого розвідбатальйону «Спарта», створеного у так званій «ДНР».
У підрозділі служив стрілком-розвідником та розвідником-санітаром у псевдовійськовому званні «гвардії єфрейтор», брав участь у бойових діях проти правоохоронців і військовослужбовців ЗСУ під час проведення операції Об’єднаних сил.
Діяльність фігуранта у збройному формуванні підтверджують і фото у військовій формі, із шевронами розвідгрупи, на яких він демонструє різні види зброї, зокрема, кулемет, снаряд до міномета тощо. У телефонних розмовах з рідною сестрою ділився планами - продовжити контракт у розвідбатальйоні, щоб заробити «ДНРівську» військову пенсію.
Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ у Житомирській області.
Справу розглянуто у форматі спеціального судового провадження – in absentia, за відсутності обвинуваченого.
Погода, Новости, загрузка...