Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 20:38
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 мая 2023, 08:23

Киянин хотів «відкупитися» від відповідальності за нетверезе водіння: слідчі поліції завершили розслідування

Подія сталася у середині квітня у м. Андрушівці Бердичівського району. Тоді патрульні зупинили автомобіль «Mazda» за порушення водієм Правил дорожнього руху. Як з’ясувалось надалі, він перебував за кермом у нетверезому стані.

Втім, 54-річний житель столиці відмовився від проходження обстеження щодо вживання алкоголю. Натомість запропонував поліцейським відкупне. Тож всі обставини задокументували працівники слідчо-оперативної групи Бердичівського райвідділу поліції.

Слідчі зібрали необхідні свідчення та докази й оголосили водієві про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. Згодом ознайомили його з матеріалами обвинувачення, які й були скеровані до суду.

Чоловікові може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до 4 років.

Процесуальне керівництво здійснювала Бердичівська окружна прокуратура.
Погода, Новости, загрузка...