Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 11:36
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 мая 2023, 15:22

На території Житомирської області проводиться імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

У місцях проживання та переміщення тварин: в лісах, на узліссях, обабіч доріг, поблизу сільськогосподарських угідь, на берегах річок тощо відповідні спеціалісти розкладатимуть приманки з вакциною.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна та капсулою з вакциною всередині.

Фахівці установ Держпродспоживслужби запевняють, що брикет є абсолютно безпечним для людей і свійських тварин, та звертаються з проханням до громадян не брати приманку в руки, не переносити її в інше місце, позаяк відчувши запах людини, тварини приманку можуть не взяти.
Погода, Новости, загрузка...