Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 02:03
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 января 2012, 09:09

На Житомирщині бабуся 4 роки оформляла опікунство над власним онуком

Рідна бабуся та онук знайшли одне одного через 4 роки 63-річна Людмила Щиглик виїхала за кордон і вимушена була залишити в Україні свого онука Данила
Матір хлопчика позбавили батьківських прав фактично від його народження. Лише через суд вдалося з"єднати рідних. Тепер щасливі бабуся й онук рахують дні до від"їзду з України.

63-річна Людмила Щиглик виїхала за кордон і вимушена була залишити в Україні свого онука Данила. Матір хлопчика позбавили батьківських прав фактично від його народження.
За матеріалами: ТСН
Погода, Новости, загрузка...