Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 01:33
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2023, 11:24

Допомагав з покупками та вкрав гроші: бердичівські поліцейські розшукали кривдника пенсіонера

Скориставшись довірою 65-річного чоловіка, містянин викрав з його банківського рахунку понад 8 тисяч гривень. Тепер за вчинене чоловікові загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Із заявою про зникнення заощаджень до поліції звернувся житель м. Бердичева. Поліцейські детально розпитали пенсіонера та встановили осіб, які могли мати доступ до його банківської картки.

Відтак оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу розшукали «добродія», ним виявився 34-річний бердичівлянин. У скоєному він зізнався та розповів, що допомагав чоловікові здійснювати покупки та знімати з картки готівку. Тож, маючи повний доступ до чужого рахунку, через систему мобільного банкінгу переказав гроші собі. Згодом витратив їх.

Днями за погодженням з Бердичівською окружною прокуратурою слідчі поліції оголосили чоловікові про підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Досудове розслідування триває.
Погода, Новости, загрузка...