Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 04 січня 18:34
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2023, 21:19

Аби продовжити вечірку, 16-річний житомирянин обікрав магазин

Зранку, 7 червня, відчиняючи крамницю, власники помітили, що вікно пошкоджене, а на полицях не вистачає товару. Одразу зателефонували на спецлінію «102».

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління і в ході розслідування вийшли на слід причетного до крадіжки. Ним виявився місцевий житель, який у скоєному зізнався.

Хлопець розповів, що ввечері разом з товаришем розпивали спиртні напої, а коли «пальне» закінчилося, то виникла ідея, як отримати бажане.

Юнак пошкодив вікно та потрапив до магазину, звідки виніс виручку, алкогольні напої та продукти. Все це помістив у пакет під промовистою назвою «ваш найкращий вибір». Враховуючи вік та вчинок хлопця, він явно зробив не найкращий вибір у своє майбутнє, адже за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Слідчі дії тривають.
Погода, Новости, загрузка...