Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 12:03
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июня 2023, 10:03

У Житомирі злодій обікрав підлітка на кар’єрі

Днями відпочинок біля одного з кар’єрів міста закінчився неприємністю для 14-річного хлопця. Вийшовши на берег після купання, він не знайшов свій наплічник з речами та мобільним телефоном. Тож батьки підлітка звернулися до Житомирського райуправління поліції із відповідною заявою.

Обставини події з’ясовували оперативники кримінальної поліції. Виявилося, що 26-річний містянин, відпочиваючи того дня неподалік, помітив, як хлопець пішов купатися, перед цим поклавши мобільник у наплічник. Тож, упевнившись, що за майном ніхто не наглядає, він забрав речі та пішов геть.

Чоловіка поліцейські розшукали за місцем проживання, у нього й вилучили чужі речі. Він визнав свою провину. Наслідки таких дій чоловікові відомі, адже він вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.

Подію слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Згідно з чинним законодавством таємне викрадення майна, вчинене в період воєнного стану, карається від 5 до 8 років ув’язнення.
Погода, Новости, загрузка...