Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 23:32
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июня 2023, 10:51

На Житомирщині продовжується контроль щодо належного утримання укриттів

08 червня 2023 року Офіс Омбудсмана ініціював опитування серед батьків щодо безпеки та укомплектованості укриттів та бомбосховищ у навчальних закладах України, про це було повідомлення на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.



Наразі опитування призупинено та Офіс Омбудсмена опрацьовує отримані анкети, яких надійшло понад 45 тисяч.



Нагадаємо, що в Житомирській області на постійній основі ведеться контроль щодо належного утримання укриттів. Житомирська ОВА наголошує, якщо громадяни зіштовхуються з випадками неналежного утримання укриттів або доступ до них обмежений, необхідно звертатися до правоохоронних органів.



У свою чергу власники та балансоутримувачі фонду захисних споруд (територіальні громади, керівники комунальних та приватних підприємств, організацій, установ, закладів тощо) мають вжити вичерпних заходів із приведення укриттів до належного стану та забезпечити безперешкодній доступу до них. Про проведену роботу необхідно інформувати ДСНС для комісійного підтвердження їх готовності.



В іншому випадку виникає адміністративна або, навіть, кримінальна відповідальність, передбачена чинним законодавством України.
Погода, Новости, загрузка...