Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:51
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2023, 09:14

Поліцейські Житомирщини оголосили підозру торговцю зброї

Не маючи жодного дозволу на придбання та зберігання бойових припасів, чоловік тримав вдома гранати та набої. Причому все це призначалось для подальшої реалізації.

Слідчі поліції разом зі співробітниками СБУ задокументували його протиправну діяльність. Чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Днями оперативники викрили 33-річного жителя Романова, який пропонував знайомим купити у нього автомат. Чоловік розповів, що має в наявності ще зброю, яку тримає вдома.

Тож в ході досудового розслідування поліцейські встановили місце проживання «бізнесмена», де провели обшуки.

У результаті слідчі слідчого управління ГУНП в Житомирській області вилучили п’ять наступальних осколкових ручних гранат Ф-1 з уніфікованими запалами до них та майже сотню патронів.

Цього ж дня чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України (Затримання уповноваженою службовою особою) та оголосили підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.
Погода, Новости, загрузка...