Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:54
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 июля 2023, 15:19

Поліцейські виявили незаконні посіви маку та конопель в обійсті жителя Овруччини

На території області тривають профілактичні заходи із запобігання незаконному вирощуванню нарковмісних рослин. Тож уранці 26 червня поліцейські відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського РУП провели санкціонований обшук на присадибній ділянці 49-річного жителя Словечанської громади.

Такі заходи були зумовлені оперативною інформацією про ймовірне порушення чоловіком законодавства щодо обігу наркотичних засобів, раніше отриманою правоохоронцями.

У результаті обшуку поліцейські виявили та вилучили 231 рослину снодійного маку та ще 15 рослин конопель. Нині вони направлені на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.

Тож поліцейські нагадують жителям області, що за порушення обмежень щодо посіву снодійного маку та конопель передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених рослин (ст. 106-2 КУпАП).

Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже як кримінальне діяння, за яке передбачено, в тому числі, і піврічний арешт або обмеження волі строком до 3 років. Повторне таке правопорушення, або вирощування більшої кількості заборонених рослин може обернутися вже ув’язненням на строк від 3 до 7 років (ст. 310 ККУ).
Погода, Новости, загрузка...