Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 10:09
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 августа 2023, 12:11

В Олевській громаді поліцейські виявили вантажівку з нелегальним лісом

8 серпня під час патрулювання автодороги Київ-Ковель-Ягодин, між с. Кишином та м. Олевськом, поліцейські зупинили для перевірки вантажний автомобіль «MAN» із деревиною.

За кермом перебував 55-річний житель Рівненщини. Будь-яких супровідних документів, які б указували на легальність походження деревини, водій не надав. До того ж на частині колод не було відповідних бирок.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 (м. Олевськ) Коростенського райуправління.

Транспортний засіб з лісоматеріалами поліцейські вилучили.

Подію попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) ККУ.

Законодавством подібні дії караються від штрафу до обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...