Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 листопада 19:33
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 августа 2023, 08:51

На Житомирщині прикордонники виявили незаконний посів нарковмісних рослин

Днями, в рамках кримінального провадження, розпочатого за повідомленням прикордонників за ст.310 ККУ «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель», були проведені слідчі дії.

Міжвідомча група з оперативників 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців та представників Національної поліції провела санкціоновані обшуки у фігуранта кримінальної справи.

На території домогосподарства жителя Коростенського району зростало майже 200 кущів снотворного маку, що й було задокументовано правоохоронцями.
Усі виявлені рослини співробітники Нацполіції вилучили та направили на експертне дослідження. Слідчі дії тривають.

Зауважимо, що це вже п’ятий випадок виявлення прикордонниками 9 загону фактів вирощування снотворного маку за останній місяць. Загалом було виявлено і вилучено майже 1000 кущів нарковмісної рослини.
Погода, Новости, загрузка...