Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 09:51
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 августа 2023, 08:01

На Житомирщині чоловік виготовив самопал

Днями поліцейські відділу №2 Житомирського РУП повідомили про підозру у низці кримінальних правопорушень жителю Брусилівської громади. Чоловік самостійно виготовив та зберігав в оселі так званий самопал.

Небезпечний предмет у домоволодінні 57-річного чоловіка виявили оперативники кримінальної поліції під час опрацювання одного з викликів.

Зброю та бляшанку з порохом в ході невідкладних слідчих дій вилучили працівники слідчо-оперативної групи, яких викликали колеги.

У ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що чоловік близько року тому виготовив цей пристрій та надав йому властивостей вогнепальної зброї. Він розповів, що «винахід» планував використовувати для самозахисту. Також чоловік не приховував, що збирався виготовити ще один подібний пристрій.

Експерти встановили, що вилучений предмет є вогнепальною зброєю, яка виготовлена саморобним способом та придатна для проведення пострілів та ураження цілі .

Тож на підставі результатів проведених досліджень та інших зібраних доказів слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) КК України.

Відповідно до чинного законодавства такі діяння караються від 3 до 7 років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...