Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 07:57
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 августа 2023, 08:30

На Житомирщині підліток хотів продати свій велосипед, натомість втратив всі заощадження

14-річний школяр на Коростенщині, аби підзаробити та оновити застарілий велотранспорт, виставив на торговельному інтернет-майданчику оголошення про продаж свого двоколісника.

Згодом у месенджері хлопець отримав повідомлення від нібито покупця, який висловив бажання придбати його велосипед. Узгодивши деталі покупки, той скинув підлітку посилання «для оформлення доставки».

Хлопець скористався такою «допомогою» та вказав на сайті дані своєї банківської картки. Потому з його рахунку зникли всі кошти, які він самостійно заощаджував. Сума завданого збитку становить понад 1500 гривень.

Попередньо, хлопець потрапив за стороннім посиланням на фішинговий сайт, де всі відомості зчитуються зловмисниками. Тож слідчі Коростенського райуправління поліції нині встановлюють причетних до шахрайської схеми.
Погода, Новости, загрузка...