Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 13:40
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 сентября 2023, 09:27

На Житомирщині СБУ викрила прихильницю «руського міра», яка захоплювалася у соцмережах окупантами

Співробітники СБУ викрили ще одну прихильницю російської військової агресії, яка прославляла у забороненій в Україні соцмережі злочинні дії окупаційної армії і поширювала заборонену символіку тоталітарного режиму.

Як встановлено під час досудового слідства, прибічницею російської федерації та «лобісткою» радянщини виявилася жителька містечка поблизу Житомира.

Ще до повномасштабного вторгнення держави-агресора жінка систематично розміщувала в «Однокласниках» так звані «ностальгічні» дописи із антиукраїнськими наративами, популяризацією комуністичного тоталітарного режиму і закликами до відновлення срср.

Після початку великої війни фігурантка продовжила поширювати в мережі заборонену в Україні радянську символіку та маніпулятивні лозунги, які рф традиційно використовує для ведення інформаційної війни проти нашої держави.

У них, серед іншого, стверджувалося, що вояки рф нібито «знову звільняють Європу від фашизму», а російська збройна агресія представлялася як українська громадянська війна, відповідальність за розв’язання якої покладалася на керівництво нашої держави.

Ініційовані спецслужбою лінгвістичні дослідження підтвердили наявність протиправного контенту у публікаціях зловмисниці.

На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за:

- ч.ч.1 та 2 ст.436-1 (поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів),

- ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Викриття протиправної діяльності здійснили співробітники СБУ в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.
Погода, Новости, загрузка...