Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 31 травня 08:40
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 августа 2023, 11:21

За систематичне домашнє насильство перед судом постане житель Коростишева

34-річний чоловік на очах у трьох малолітніх дітей ображав і принижував колишню дружину. Нині за вчинене йому може загрожувати ув’язнення.

Жінка навіть після розлучення не змогла уникнути конфліктів у родині. Колишній чоловік не працює та зловживає алкоголем. У нетверезому стані він приходив «відвідати» дітей, однак щоразу такі візити завершувалися скандалами та образами 32-річної жінки.

Вона спочатку намагалася розв'язати проблему самостійно. Коли ж зрозуміла, що ситуація тільки погіршується, звернулася за допомогою до правоохоронців.

Коростишівські дільничні офіцери поліції та спеціалісти соціальних служб тривалий час працювали з родиною. Відповідно до чинного законодавства відносно чоловіка неодноразово складалися адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства. Також виносилися термінові приписи із забороною наближатися та контактувати з жінкою упродовж визначеного часу. Однак за деякий час чоловік знову тероризував родину.

Тож слідчі відділу поліції № 2 (м. Коростишів) Житомирського РУП відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Днями обвинувальний акт відносно фігуранта було скеровано до суду.

Згідно з чинним законодавством України, такі протиправні діяння караються громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до 6 місяців, чи обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 2 років.
Погода, Новости, загрузка...