Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 13:17
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 августа 2023, 09:56

Спокусився на чуже майно - опиниться на лаві підсудних: бердичівські правоохоронці завершили розслідування крадіжки

До поліції звернувся 51-річний житель Райгородоцької громади із заявою про викрадення з території його підприємства двох бензопил та зварювального апарата.

Під час досудового розслідування було встановлено, що до події причетний 30-річний житель с. Швайківки. Він зірвав замок на дверях будівельного вагончика, що належить підприємству. Зсередини викрав обладнання.

У результаті слідчих дій поліцейські вилучили у чоловіка частину вкрадених електроінструментів.

Відомо, що він раніше вже був засуджений за майнові злочини.

На підставі зібраних доказів слідчі поліції під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури оголосили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Його ознайомили з обвинувальним актом.

Нині матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Відповідно до чинного законодавства обвинуваченому може загрожувати від 5 до 8 років ув’язнення.
Погода, Новости, загрузка...