Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 10:40
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 сентября 2023, 11:16

На Олевщині поліцейські викрили чоловіка з підробленим водійським посвідченням

4 вересня працівники групи швидкого реагування відділення поліції № 2 (м. Олевськ) Коростенського райуправління під час відпрацювання зупинили автомобіль марки « ВАЗ» 21150 за порушення Правил дорожнього руху. На вимогу поліцейських пред`явити для перевірки документи, керманич надав посвідчення водія з явними ознаками підробки.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, задокументувала порушення та вилучила посвідчення водія.

Нині «документ» направлено на дослідження до експертної установи.

Дізнавачі встановлюють усі обставини у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Законодавством за використання підробленого посвідчення передбачено покарання у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.
Погода, Новости, загрузка...