Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 24 лютого 00:02
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 сентября 2023, 09:30

На Житомирщині шахраї викрали з рахунку жінки майже 200 тис грн

04 вересня шахраї отримали доступ до банківського рахунку жительки Бердичівського району. Жінка втратила понад 195 тисяч гривень. Про обставини події потерпіла, 36-річна жителька Ружинської громади, розповіла поліцейським.

Попередньо, до неї зателефонував незнайомець, який назвався оператором мобільного зв’язку. Він повідомив, що саме зараз вони ідентифікують своїх абонентів. Для цього запропонував жінці назвати 4 цифри коду, що надійдуть їй в смс-повідомленні. За її словами, вона відмовилась. Однак упродовж дня на мобільний заявниці надійшло ще кілька телефонних дзвінків від невідомих абонентів. Згодом вона виявила, що її сім-картка заблокована, а з банківського рахунку зникли заощадження.

Слідчі Бердичівського райвідділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

За однією з версій, яку нині перевіряють правоохоронці, шахраї отримали частину відомостей про банківський рахунок заявниці та номер телефону, що «прив’язаний» до нього. Надалі вони замовили у оператора мобільного зв’язку дублікат SIM-карти, заявивши про її втрату. Для ідентифікації абонента вказали номери телефонів, з яких були здійснені останні дзвінки. Після отримання контролю над карткою вони використали її для заміни пароля інтернет-банкінгу і, як результат, розпорядилися чужими коштами.
Погода, Новости, загрузка...