Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 08:05
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 сентября 2023, 16:55

В Житомирській області під дією «мартіні» жителька Фастова вбила знайомого

За публічного обвинувачення прокурорів Попільнянського відділу Коростишівської окружної прокуратури жительку Київської області визнано винною в умисному вбивстві (ч. 1 ст.115 КК України). Жінку засуджено до 12 років позбавлення волі.
Прокурори у суді довели, що умисне протиправне заподіяння смерті чоловіку вчинила 28-річна жителька міста Фастова, що на Київщині.
Це сталося у вересні 2021 року, в одному із сіл Попільнянської територіальної громади. Обвинувачена приїхала погостювати до знайомої, з якою декілька років не бачилися. З такої нагоди господарка попросила свого квартиранта купити алкогольний напій – мартіні.
Спілкуючись «під мартіні», приятельки поділилися своїми таємницями та останніми новинами. Одна з них стосувалася негативних чуток стосовно доньки господарки, які нібито поширює колишня дружина потерпілого.
Так, під дією купленого та випитого алкоголю, до обвинуваченої прийшла думка, що за «розмови» колишньої дружини має відповісти квартирант.
Розіграна інтрига, якою мали лише «налякати» чоловіка, закінчилася для нього трагічно. Вже пізньої ночі, під час суперечки, гостя, як «переконливий аргумент», схопила ніж та заподіяла 35-річному чоловіку тяжкі поранення, від яких він помер у лікарні.
Свою вину фігурантка не визнала, намагаючись переконати суд у тому, що чоловік нібито вчинив самогубство.
Однак на підставі наданих прокурором незаперечних доказів та висновків судових експертиз суд визнав жінку винною в умисному вбивстві.
З дня викриття злочину обвинувачена – під вартою, де перебуватиме і до набуття вироком чинності.
Погода, Новости, загрузка...