Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 15 липня 23:15
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 октября 2023, 11:17

У Любарі влаштували на роботу переселенку з Борисполя

Валентина Таран проживала у Борисполі біля самого летовища. З початком військової агресії вимушено покинула дім і переїхала до родичів на Любарщину. Роботу почала шукати одразу, але тривалий час безуспішно.

За допомогою у працевлаштуванні жінка звернулась до Любарський відділ Житомирської філії Житомирського ОЦЗ. За попереднім місцем проживання вона мала досвід роботи касиром торговельного залу, продавцем, листоношею. Подібне місце роботи шукала і після переїзду.

Безробітна обійшла з десяток місцевих роботодавців, але бажаного результату не отримувала. Аж у серпні цього року, коли у Любарі відкрився мультимаркет «Аврора», Валентина стала у ньому однією з чотирьох продавчинь-консультанток, де старанно працює і зараз.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії: 063-214-41-75 і 097-417-84-96 (режим роботи - з 08:30 до 17:15)
Погода, Новости, загрузка...