Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:55
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 октября 2023, 13:21

Чуднівські поліцейські виявили боєприпаси в автомобілі нетверезого учасника ДТП

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду неподалік села Карвинівки надійшло до поліції 12 жовтня близько 23.30.

На місце події прибули патрульні відділення поліції №5 (м. Чуднів) Житомирського райуправління. Вони попередньо встановили, що керманич автомобіля «Volkswagen», 37-річний житель Київщини, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.

Тестування засвідчило нетверезий стан водія – у його крові було виявлено 1,4 проміле алкоголю. Тож правоохоронці склали відносно чоловіка адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та ст. 130 ( (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння…) КУпАП.

Під час оформлення документів у салоні автівки поліцейські також виявили наплічник з предметом, схожим на гранату Ф-1 із запалом, та близько 150 набоїв.

Відтак патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу поліції. Правоохоронці вилучили усе виявлене та скерували для проведення відповідних експертних досліджень. Нині слідчі встановлюють походження боєприпасів у межах відкритого кримінального провадження.

Згідно з чинним законодавством (ст. 263 КК України) носіння, зберігання, купівля або збут чи передача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи пристроїв без передбаченого законом дозволу, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Погода, Новости, загрузка...