Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 05:07
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2023, 08:22

В Житомирській області через необереженість під час куріння загинув чоловік

14 жовтня о 17:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку у с. Разіне Баранівської територіальної громади Житомирського району.

Телефонували сусіди, які побачили дим з вікна будинку. Вони самостійно витягли на свіже повітря 44-річного господаря будинку, який вже був без ознак життя.
По прибуттю бійців ДСНС було задимлення в будинку, горіло ліжко у кімнаті. На ліквідацію пожежі рятувальникам знадобилося менш ніж година. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та меблі на площі 12 м2, пошкоджено внутрішнє оздоблення будинку.

Ймовірно, займання сталося через необережність під час куріння. Остаточна причина пожежі встановлюється фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...