Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:19
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 октября 2023, 21:45

У Бердичеві прокуратура витребувала з приватної власності укриття місткістю на майже 700 осіб

Прокурори Бердичівської окружної прокуратури через суд домоглися повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття площею майже 640 м2.
Споруда цивільного захисту розташована у місті Бердичеві на території відкритого акціонерного товариства. Підприємство є лише балансоутримувачем укриття, яке перебуває у державній власності.
Однак балансоутримувач, претендуючи на одержання права власності на майновий комплекс, безпідставно включив споруду до переліку інших об’єктів.
Таким чином у 2002 році товариство неправомірно набуло право власності на протирадіаційне укриття місткістю на майже 700 осіб.
З метою повернення захисної споруди у державну власність Бердичівська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду.
Наразі Господарський суд Житомирської області визнав вимоги прокуратури обґрунтованими та прийняв рішення про витребування приміщення вартістю понад 2 млн грн з приватної власності.
Погода, Новости, загрузка...