Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 листопада 09:35
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 октября 2023, 11:11

На Житомирщині до державної власності повертають чергове укриття

Ще одне укриття на Житомирщині, яке розташоване в селищі Хорошів, повертають до державної власності. Протирадіаційне сховище розраховане на 85 осіб.
Про це Суспільному розповіла Речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, укриття незаконно перебувало у приватній власності акціонерного товариства із 2004 року. Тоді акціонерне товариство зареєструвало право приватної власності на цілісну будівлю з виробничими приміщеннями, включивши й захисне укриття площею понад 50 квадратних метрів, яке знаходиться у центрі смт Хорошів.

"Однак прокурори встановили, що приватизація протирадіаційного сховища відбулася з порушенням вимог статті 4 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна". Тому прокурори Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури звернулися до суду про повернення укриття з приватної власності. Господарський суд Житомирської області визнав вимоги обґрунтованими", — сказала Тетяна Гоша.
Також прокуратура встановила, що за час перебування у приватній власності сховище стало непридатним для використання за цільовим призначенням. Вартість цього приміщення —понад 860 тисяч гривень.

Як в жовтні повідомляло Суспільне, рішенням суду Бердичівській міській громаді повернули протирадіаційне укриття, яке перебувало у корпоративній власності одного із місцевих підприємств. Захисна споруда розрахована на 150 людей.
Погода, Новости, загрузка...