Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 листопада 01:48
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 ноября 2023, 09:41

За незаконну порубку деревини двом жителям Коростенщини загрожує кримінальна відповідальність

30 жовтня до поліції надійшло повідомлення про незаконну вирубку лісу в Ушомирській громаді, неподалік села Жабчого. Поліцейські Коростенського райуправління перевірили отриману інформацію.

На місці події правоохоронці застали двох місцевих жителів: 58-річного чоловіка та його 34-річного сина. Вони зрізали дерева, при цьому не маючи на це будь-яких дозвільних документів. Вивезти лісопродукцію збиралися трактором.

Поліцейські задокументували обставини події та вилучили транспортний засіб і бензопилу.

Попередня правова кваліфікація події – ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України.

Відповідно до чинного законодавства подібні дії караються від штрафу до позбавлення волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...