Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 08:43
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 ноября 2023, 10:41

Утекти не вдалося: У Житомирі затримали злодія, який обікрав квартиру

Увечері 31 жовтня з квартири жительки м. Житомира було викрадено цінні речі та банківські картки. Оперативники кримінальної поліції менш ніж за годину, затримали причетного. Чоловікові завадили втекти автомобілем. Нині йому повідомлено про підозру в учиненому.

Потерпіла, 53-річна містянка, розповіла, що прийшовши додому, виявила відчинені двері квартири. З помешкання вискочив незнайомець та втік. Жінка одразу ж звернулася до поліції.
Оперативники кримінальної поліції провели розшукові заходи та швидко затримали ймовірно причетного на вулиці неподалік. Той намагався поїхати геть в автівці, що очікувала на нього.

Поліцейські встановили, що 37-річний містянин вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. До чужої оселі він потрапив, підібравши ключі. Зсередини забрав срібні прикраси, біжутерію та банківські картки. До того ж чоловік заздалегідь продумав план втечі: для цього домовився зі знайомим, щоб той зачекав його на авто неподалік.
Слідчі Житомирського районного управління поліції розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. 1 листопада йому було повідомлено про підозру в учиненому кримінальному правопорушенні.

Поліцейські перевіряють інформацію про причетність підозрюваного до вчинення подібних кримінальних правопорушень в обласному центрі.
Згідно з чинним законодавством чоловікові загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.
Погода, Новости, загрузка...