Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 липня 11:52
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 ноября 2023, 11:20

На Житомирщині за допомогою квадрокоптера прикордонники завадили порушенню правил використання надр

Реалізовуючи завчасно отриману оперативну інформацію прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців під час здійснення спостереження, за допомогою безпілотного літального апарату, задокументували, в межах Олевської об’єднаної територіальної громади, що на Житомирщині, факт видобутку каміння-пісковика.

Прибувши на місце військовослужбовці виявили два транспортні засоби марки «КАМАЗ» з причепами завантажені видобутим камінням та екскаватор, що здійснював їх навантаження. Займались таким видом діяльності троє чоловіків не маючи на це жодних дозволів та відповідних документів.

За даним фактом прикордонники повідомили відповідні органи та на місце події викликали слідчу-оперативну групу від Нацполіції. Також правоохоронцям направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр».

Заходи з перевірки тривають.
Погода, Новости, загрузка...