Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:44
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 ноября 2023, 08:01

До Житомирщини продовжують прибувати переселенці з областей, в яких ведуться активні бойові дії

25 листопада до м. Бердичів прибув черговий поїзд із 5 евакуйованими особами, серед яких 3 особи з інвалідністю. Всі ці люди приїхали з Донеччини, шукаючи порятунку.

Спільно з рятувальниками на вокзалі були присутні представники органів влади, поліцейські, представники благодійної організації «Карітас України» та Товариства Червоного Хреста України.

Представники «Укрпошти» на місці зустрічі забезпечили видачу одноразової допомоги на проживання внутрішньо переміщених. Також усі отримали гаряче харчування та засоби гігієни.

Далі рятувальники доправили людей до автотранспорту, призначеного для подальшого транспортування їх до місця тимчасового проживання. Одна особа оселилась самостійно.
Погода, Новости, загрузка...