Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 19:56
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 декабря 2023, 08:16

Шахраї спустошили банківський рахунок житомирянки, відкритий для збору коштів на потреби військовослужбовців

Одні волонтерять, а інші на цьому заробляють: поліція розслідує інтернет-шахрайство. Днями до поліції звернулася 20-річна жителька Житомирського району із повідомленням про ошуканство. Жінка розповіла, що відкрила збір на потреби військовослужбовців та розмістила оголошення про це у соціальній мережі. До того ж вона вказала, що збирає кошти вперше, ймовірно це й привернуло увагу шахраїв.

Наступного дня в одному з месенджерів жінка отримала дзвінок від незнайомого абонента. Замість імені в мережі висвітилася назва банку, де вона відкрила рахунок, тож потерпіла без вагань відповіла.

Співрозмовник назвався представником фінансової установи та розповів, що для зняття лімітних обмежень під час збору коштів жінці необхідно авторизуватися на сайті банку та назвати співрозмовнику код підтвердження, який надійде у повідомленні. Потерпіла виконала усі інструкції та вже за кілька хвилин зрозуміла, що рахунок, на який надходили кошти, спустошено. Таким чином зловмисники «заробили» близько 28 тисяч гривень.

Нині слідчі відділу поліції №1 Житомирського райуправління встановлюють причетних до вчинення правопорушення у межах кримінального провадження, відкритого за ст. 190 (Шахрайство) КК України.
Погода, Новости, загрузка...