Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 31 травня 03:57
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 января 2024, 10:45

В Житомирській області проживає майже 60 тис. внутрішньо переміщених осіб

Про це інформує Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА.



На сьогодні в області фактично проживає понад 59,8 тис. внутрішньо переміщених осіб. Із загальної кількості ВПО — 16,5 тис. дітей, 2,9 тис. осіб з інвалідністю та 371 багатодітна родина.



Усім ВПО надано прихисток у громадах області та забезпечено належними соціальними виплатами на загальну суму 750,2 млн грн.



У 2023 році Житомирська область, яка визначена відповідальною за прийом евакуйованих із Донецької області, прийняла 647 евакуйованих осіб, які прибули 41 евакуаційним потягом з Донецької області до міста Бердичів.



Крім того, евакуація маломобільних груп населення відбувається до інтернатних установ області, зокрема на сьогодні 347 ВПО перебуває у 11 інтернатних закладах області.
Погода, Новости, загрузка...