Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:28
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 января 2024, 18:26

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП на Житомирщині

Подія сталася 24 січня близько 18:30 в районному центрі. На місці події працювали слідчо-оперативні групи слідчого управління ГУНП області та Звягельського райуправління поліції. Під час проведення першочергових слідчих дій криміналісти використовували генетичний аналізатор «ANDE 6C».

Попередньо, водій автомобіля «BMW» здійснив наїзд на двох пішоходів, місцевих жителів. Унаслідок ДТП травми, несумісні з життям, отримав 64-річний чоловік, а 52-річну жінку з тілесними ушкодженнями було доставлено до місцевої лікарні.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) КК України.

Водія, 21-річного звягелянина, освідували щодо стану алкогольного сп’яніння, його результат – 1,01 проміле.

Законодавством таке діяння карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий же строк.

Процесуальне керівництво здійснює Звягельська окружна прокуратура.
Погода, Новости, загрузка...