Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:24
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 января 2024, 11:13

Житомирська ОВА запрошує до участі у базовому тренінгу із психологічної стійкості

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА запрошує молодь пройти «Базовий тренінг із психологічної стійкості».

Під час тренінгу йтиметься про:

психологічну стійкість (вона ж психологічна пружність, стресостійкість, резильєнтність) та розвіяти міфи навколо цього поняття;
стрес та стресові реакції, еустрес (умовно “позитивний” стрес) та дистрес (умовно “негативний” стрес);
вигорання та вплив стратегій поведінки, які допомагають (чи не допомагають) впоратись із стресом;
модель “Світлофор” Марка Уолша, яка відображає стани нервової системи;
способи регуляції (само-, ко-, еко- і тео-);
першу психологічну допомогу;
відмінність стресу та травми;
вплив травми на життя людини.

Тренінг проводить психолог-тренер проєкту «Провідники змін» Фонду Маша, коучиня та психологиня в напрямку транзакціного аналізу Анна Петрова.

Тривалість 2-3 години. Вік учасників: від 16 до 35 років. Формат тренінгу є інтерактивним, а також буде можливість виконати практичні вправи.

Де: м. Житомир (детальніше після реєстрації).

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/fyJesCcoVDamc8Zi8

Місце проведення буде повідомлено додатково після реєстрації!
Погода, Новости, загрузка...