Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 15 липня 20:56
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 февраля 2024, 08:45

Поліцейські Бердичівщини відправили на лаву підсудних двох чоловіків за травмування опонентів

У Вчорайшенській громаді між місцевими жителями, 2002 та 1978 років народження, стався конфлікт. У результаті молодший з чоловіків завдав старшому тілесних ушкоджень.

А у смт Ружині поліцейські встановлювали обставини побиття 37-річного чоловіка. Під час з’ясування обставин події дільничні офіцери поліції з’ясували, що заявнику травми обличчя спричинив місцевий молодик.

Відповідно до зібраних свідчень та доказів дізнавачі райвідділу поліції повідомили чоловікам про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України. Нині обвинувальні акти направлені до суду.

За чинним законодавством подібні дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.
Погода, Новости, загрузка...