Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 22:20
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 февраля 2024, 16:03

Через неправильне влаштування пічного опалення на Житомирщині на пожежі загинула власниця будинку

В Овруцькій громаді 27 лютого під час гасіння пожежі у житловому будинку виявлено тіло 74-річної власниці оселі. Вогонь знищив будинок повністю. Про це йдеться на сайті Головного управління ДСНС в Житомирській області.

За інформацією рятувальників, пожежа сталася у дерев’яному житловому будинку села Малий Кобилин Коростенського району. Виклик до Служби порятунку "101" надійшов о 09:19 ранку. По прибуттю рятувальники встановили, що в оселі проживала літня жінка.

"Першими до місця виклику прибула місцева пожежна команда села Велика Хайча і приступили до гасіння. На місці події вони застали залишки тліючого будинку. У ході гасіння пожежі вогнеборці виявили тіло 74-річної власниці помешкання", — йдеться в повідомленні.

Пожежу ліквідували менш ніж за годину. За попередніми висновками, пожежа сталася через неправильне влаштування пічного опалення. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищений будинок.
Погода, Новости, загрузка...