Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 19:41
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 марта 2024, 10:34

Поліцейські завершили розслідування ДТП, вчиненої нетверезим водієм у Малинській громаді

Нагадаємо, що подія сталася вночі 2 грудня минулого у Малинській громаді. Тоді у ДТП було травмовано 28-річного місцевого жителя, причому водій втік з місця ДТП, залишивши чоловіка без допомоги. Протягом декількох годин інспектори сектору реагування патрульної поліції розшукали причетного.

Поліцейські з’ясували, що 39-річний місцевий житель допустив наїзд на пішохода легковиком «ВАЗ 2103». Він не надав допомоги потерпілому, залишивши його у небезпеці. До того ж перебував у стані алкогольного сп’яніння, що показав відповідний тест (2 проміле).

Тоді чоловіка було затримано.

Травмований у ДТП односелець водія був ушпиталений до реанімаційного відділення лікарні. Лікарям вдалося врятувати його життя.

Слідчі інкримінували фігуранту порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння (ч. 2 ст. 286-1 ККУ) та залишення людини в небезпеці (ч. 1 ст. 135 КК України). 28 лютого чоловіка ознайомили з обвинувальним актом та скерували справу до суду.

Згідно з чинним законодавством такі дії караються позбавленням волі на строк до 3 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 3 до 5 років.
Погода, Новости, загрузка...