Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 08:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 марта 2024, 08:02

На Житомирщині чоловік повірив шахраям та втратив 150 тис грн

Минулої доби шахраї отримали доступ до банківського рахунку місцевого жителя. У результаті чоловік втратив 150 тисяч гривень. Слідчі Бердичівського райвідділу поліції розпочали розслідування шахрайства.

Поліцейські з’ясували, що чоловікові на мобільний зателефонував незнайомець, який назвався менеджером оператора мобільного зв’язку. Він повідомив, що для ідентифікації абонента чоловікові потрібно назвати 4 цифри коду, що надійдуть йому в смс-повідомленні. Заявник виконав вказівки незнайомця. Згодом він виявив, що його сім-картка заблокована, а з банківського рахунку зникли заощадження.

Слідчі Бердичівського райвідділу поліції встановлюють у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України, причетних до правопорушення осіб.

За однією з версій, яку нині перевіряють правоохоронці, шахраї отримали частину відомостей про банківський рахунок заявника та номер телефону, що «прив’язаний» до нього. Надалі вони замовили в оператора мобільного зв’язку дублікат SIM-карти, заявивши про її втрату. Після отримання контролю над карткою вони використали її для заміни пароля інтернет-банкінгу і, як результат, розпорядилися чужими коштами.
Погода, Новости, загрузка...