Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:46
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 марта 2024, 08:02

Зрадник з Житомирщини, який співпрацював з ворожою розвідкою, отримав 15 років позбавлення волі

Позбавлення волі на 15 років – прокуратура Житомирщини в апеляції домоглася коростенцю суворішого покарання за державну зраду
За принципової позиції прокурорів Житомирської обласної прокуратури апеляційний суд призначив жителю міста Коростеня суворіше покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України).
Також Вінницький апеляційний суд скасував вирок Коростенського міськрайонного суду щодо призначення особі позбавлення волі строком на 6 років.
Прокурори у суді довели, що житель міста Коростеня у рік повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну скоїв особливо тяжкий злочин - державну зраду.
Обвинувачений співпрацював з представниками ворожої розвідки. Завдання виконував за інструкцією, дотримуючись конспірації, мав свій позивний. Він повідомляв місця розташування на території району блок-постів, дислокації військової частини, інших об’єктів інфраструктури для можливого бомбування.
Зокрема, у квітні 2022 року по мобільному телефону передав своєму куратору скріншот з місцем розташування важливого спецоб’єкту та відзвітував про те, що об’єкт був обстріляний.
Під час обшуку у завербованого ворогом коростенця вилучено знаряддя вчинення злочину - комп’ютерну техніку, мобільні телефони, інструкцію про спосіб передачі здобутої інформації тощо.
Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив більш м’яке покарання, аніж визначене законом.
Житомирська обласна прокуратура оскаржила вирок суду та домоглася покарання, співмірного з тяжкістю скоєного злочину.
Досудове розслідування проводило УСБУ в області.
Погода, Новости, загрузка...