Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 19:29
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 марта 2024, 10:38

На Житомирщині 3 заклади професійно-технічні заклади освіти отримають кошти на оновлення навчальних приміщень

МОН України визначило перші 72 профтехи, які отримають 500 млн грн державних коштів на оновлення майстерень. Серед них 3 у Житомирській області.



Зокрема це Коростишівський професійний аграрний ліцей, Головинське вище професійне училище нерудних технологій та ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище».



Трансформація закладів відбувається в межах проєкту #100 майстерень. Уже наприкінці весни вони розпочнуть масштабні оновлення навчальних приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі.



Мета проєкту — оновлення майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно і якісно навчатися найбільш потрібних професій для країни.



Вигляд майбутніх майстерень розробить МОН спільно з урбан-бюро «BigCityLab». Це дасть змогу зробити приміщення інноваційними, технологічними та зручними для навчання. Також спільно з дизайн-бюро «Spiilkа» МОН оновить дизайн сайтів профтехів.
Погода, Новости, загрузка...