Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 12:55
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 марта 2024, 22:40

Начальник Держпраці у Житомирі, якого підозрюють у хабарництві, звільнився з посади

Начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці Віталій Подорожній, якого підозрюють в отриманні хабаря у пів мільйона гривень, звільнився з посади. Інформацію про це опублікувало видання Житомир.info.

У Єдиному державному реєстрі декларацій від 20 березня 2024 року є зареєстровна декларація Віталія Подорожнього, яка подається при звільненні.

У декларації Віталій Подорожній вказав, що за період з 1 січня по 20 лютого за своїм основним місцем роботи отримав 89 403 гривні.

Як повідомляло Суспільне, на сайті Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці в розділі Керівництво у графі "начальник" станом на 22 лютого 2024 року було зазначено лише номер телефону без імені та прізвища.

Кореспонденти Суспільного зателефонували Віталію Подорожньому, однак станом на шосту годину вечора 21 березня його телефон був не в мережі.
Погода, Новости, загрузка...