Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:18
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 марта 2024, 10:25

На Житомирщині за минулі вихідні виявилено 19 п’яних водіїв

Як повідомляє ГУ НП у Житомирській області, за минулі вихідні працівниками поліції було зафіксовано 19 випадків керування водіями транспортними засобами в стані сп’яніння чи з ознаками сп’яніння.



Серед водіїв, у яких патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння, були й такі, чий результат алкотестера перевищував норму в десятки разів.



Також значний відсоток водіїв, щодо яких складені протоколи, перебували з ознаками наркотичного сп’яніння.



Поліцейські нагадують, що максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле. Понад 3 проміле алкоголю вважається фазою важкого сп’яніння, яка наближається до алкогольного отруєння.



Щодо всіх виявлених порушень охоронцями порядку складено відповідні адміністративні матеріали та відсторонено водіїв від керування.
Погода, Новости, загрузка...