Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 20:59
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 марта 2024, 11:40

У Житомирській області необережність під час куріння призвела до загоряння в оселі та загибелі чоловіка

27 березня о 18:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку у с. Райки Швайківської територіальної громади Бердичівського району. Телефонували сусіди, які побачили дим з будинку.
Першими на місце події прибули працівники місцевої пожежної охорони с. Слободище цієї ж громади. По прибуттю бійців ДСНС одна з кімнат будинку була охоплена вогнем та спостерігалось сильне задимлення. Під час розвідки у середині будинку вони виявили у кімнаті на підлозі 50-річного господаря без ознак життя.
Спільними зусиллями о 19:12 пожежу вдалося локалізувати, а о 19:20 ліквідувати. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено оздоблення стін у кімнаті на площі 15 кв.м. Полум’ю не дали розповсюдитись на весь будинок.
За попередньою інформацією, займання сталося через необережність під час куріння. Остаточна причина пожежі встановлюється фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...