Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 09:23
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 апреля 2024, 13:37

Пасажир загинув, а водій отримав тяжкі травми: поліція розслідує ДТП на Звягельщині

Дорожньо-транспортна пригода сталася вдень 14 квітня на автотрасі Київ — Чоп, поблизу с. Броників Звягельського району.

Правоохоронці попередньо з’ясували, що 22-річний житель столиці, керуючи автомобілем «Toyota Corolla», з’їхав у кювет, де відбулося зіткнення з деревом.

У результаті керманич автівки з травмами та був доставлений до реанімаційного відділення Звягельської багатопрофільної лікарні. Нині його стан стабільний. На жаль, пасажир транспортного засобу, 27-річний житель м. Києва, загинув на місці події.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.

Водночас поліцейські звертаються до водіїв: обирайте таку швидкість руху та дистанцію, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації. При потребі виконати маневр, не забувайте переконатися, що це буде безпечно для всіх учасників руху.
Погода, Новости, загрузка...