Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 листопада 18:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 апреля 2024, 13:49

Коростишівські оперативники розшукали причетного до зникнення чужих речей

Днями до поліції звернувся 52-річний житель Бердичівського району з повідомленням про крадіжку його майна та спустошення банківського рахунку. Неприємність сталася під час його гостювання у товариша в одному з сіл Волицької громади.

Під час першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що з будинку зникла сумка заявника з мобільним телефоном, гаманцем та банківськими картками. Коли чоловік звернувся до фінансової установи, то з’ясував, що з його рахунку також зникли заощадження. Загальна сума збитку, спричинена потерпілому, перевищувала 80 тисяч гривень.

Оперативники відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського райуправління провели низку розшукових заходів та встановили причетного до крадіжки. Ним виявився 22-річний знайомий потерпілого. Встановлено, що чоловіки разом перебували в гостях у спільного знайомого. Саме під час застілля молодик викрав чужу сумку та пішов непомітно для інших учасників.

Причетного поліцейські розшукали за місцем проживання. У нього правоохоронці вилучили частину викраденого майна. Молодик визнав свою провину в учиненому та розповів, що викрадені кошти вже встиг витратити на власні потреби.

Нині він пояснює мотиви своїх дій слідчим у межах відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація правопорушення - ч. 4 ст. 185 КК України – крадіжка, вчинена у період воєнного стану.

Згідно з чинним законодавством таке протиправне діяння карається від 5 до 8 років ув’язнення.
Погода, Новости, загрузка...