Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 липня 20:50
Анонси
В епіцентрі
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку Червоному

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 апреля 2024, 10:18

Бердичівські слідчі поліції завершили досудове розслідування шахрайства

На початку квітня з повідомленням про ошуканство до Бердичівського райвідділу поліції звернувся 53-річний житомирянин. Чоловік розповів, що проїздом був у райцентрі. Тоді до нього підійшла незнайомка та попросила зателефонувати, мовляв, її мобільний розрядився. Чоловік вирішив допомогти їй та довірив власний телефон. Жінка дещо відійшла з ґаджетом ніби для розмови та не повернулася.

Проведеними заходами оперативники встановили правопорушницю. Нею виявилася раніше судима за майнові та наркозлочини 35-річна містянка. Вона у скоєному зізналась та пояснила, що чужий телефон одразу ж продала, а отримані кошти витратила.

Правоохоронці, за процесуального керівництва окружної прокуратури, оголосили жінці про підозру в ошуканстві (ч. 1 ст. 190 КК України). 24 квітня матеріали кримінального провадження були скеровані до суду. Мобільний телефон поліцейські вилучили та повернули власнику.

Відповідно до чинного законодавства обвинуваченій може загрожувати покарання від штрафу до обмеження волі.
Погода, Новости, загрузка...