Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 12:00
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 апреля 2024, 12:33

Звягельські слідчі завершили розслідування ДТП з травмуванням жінки

Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Гетьмана Сагайдачного у м. Звягелі у лютому. Тоді 65-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Mazda», не врахував дорожньої обстановки та здійснив наїзд на 52-річну жительку райцентру, яка перетинала автошлях по пішохідному переходу.

У результаті жінка отримала травми та проходила стаціонарне лікування.

За цим фактом слідчі Звягельського районного відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.

Зібравши необхідні докази та свідчення, поліцейські оголосили чоловікові про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. 25 квітня обвинувальний акт було скеровано до суду.

За чинним законодавством подібні дії караються штрафом від 3 тисяч до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...