Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 18:55
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 мая 2024, 10:50

Через шахрайські схеми ще четверо бердичівлян втратили понад 65 тис грн

Лише упродовж кількох останніх днів четверо бердичівлян втратили понад 65 тисяч гривень через шахрайські схеми. Вони звернулися до Бердичівського райвідділу поліції із заявами. Нині правоохоронці проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушень осіб.

19-річний містянин сподівався отримати матеріальну допомогу, перейшовши за посиланням, розміщеним в одному з онлайн-чатів. Натомість отримав повідомлення про списання 15 тисяч гривень його власних заощаджень. Адже він увів усі конфіденційні відомості для доступу до його банківського рахунку на сторонньому сайті.

А 50-річна заявниця розповіла, що в соціальній мережі натрапила на оголошення про продаж речей за вигідною ціною. Вона перейшла за наданим «продавцем» посиланням, аби переказати завдаток, натомість з її картки зникли майже 6 тисяч гривень.

Місцева пенсіонерка, поспілкувавшись телефоном з «представником банку», втратила понад 37 тисяч гривень. Адже продиктувала йому цифрові коди, що надходили на її мобільний.

Невдало завершилася спроба 55-річної містянки підзаробити онлайн. Жінка в Інтернет-мережі знайшла відповідне оголошення та залишила заявку для зворотного зв’язку. Через деякий час їй зателефонував незнайомець і назвався «фінансовим куратором». Під час телефонної розмови він вказав, що для старту потрібно сплатити деякі кошти. Тож заявниця власноруч переказала 12 тисяч гривень на рахунок нібито власного віртуального кабінету. Однак після переказу грошей онлайн-гаманець заблокувався.

У всіх зазначених випадках розпочаті досудові розслідування.
Погода, Новости, загрузка...